Em Copymax ,

İstanbul’un en kalabalık iş merkezleri ve ofislerin bulunduğu Mecidiyeköy’de, 20 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübeyle 2005 yılında Şahin Copymax olarak kurulan firmamız, 2014 yılının başından itibaren Em Copymax olarak, kendi alanlarında lider markaların satış bayiliğini, İstanbul genelinde sürdürmekte ve hizmet vermektedir.

Ürün çeşitliliği, güler yüzlü kadrosu, hizmet kalitesi, hızlı servisi ve siz değerli müşterilerimizin varlığıyla Kopyalama Merkezi ve Kırtasiye olarak ticari faaliyetine devam etmektedir.

Firmanızın renkli ve siyah beyaz maximum boyutlarda ve adetlerde her türlü iç ve dış mekân baskılarını, arzu ettiğiniz malzemeye göre en yüksek kalitede alabileceğiniz Kopyalama ve Dijital Baskı merkezimiz, profesyonel makine parkı ve kadrosu ile adresinize teslim hizmetinize devam etmektedir.

Çok geniş ürün yelpazesi ve zengin çeşitliliği ile ihtiyacınız olan her türlü ofis malzemeleri, teknik kırtasiye, okul kırtasiyesi, hobi ve sanatsal ürünler, prestij ürünler, hediyelik eşya, temizlik ve gıda ürünlerinde en iyi markalar ve binlerce seçenek ile aynı titizlik ve profesyonel anlayışla hizmetinize devam etmektedir.

Her iki ana branşımız da hizmet, kalite, fiyat, zaman, memnuniyet entegrasyonunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

EM KOPYALAMA VE OFİS GEREÇLERİ TİC. LTD. ŞTİ